KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16569341

nr 1656 9341

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Stockholms Stadshus. Signerad J Wierth, daterad 1932. Akvarell, 25x19 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 november 2024
kl 20:39:00

11/11 08:49:39 1      100 kr
11/11 20:33:41 2      Vinnande bud